Про нас

Наш магазин — офіційний представник бренду Boss Crystal на території України.

Ми гарантуємо високу якість продукції та її оригінальне походження, що підтверджується наявністю відповідного сертифіката в кожному наборі посуду.

Сертифікати якості гарантують використання дорогоцінних металів, заявлених в описі товару, а також використання високоякісного кришталю.

Всі набори бренду виготовляють вручну італійські майстри фабрики RCR у місті Колле-ді-Валь-д'Ельса (Італія). Весь виробничий процес, від розроблення дизайну до випуску готової продукції, здійснюється в Італії.

Виробництво кришталевого посуду

Заснована 1967 року внаслідок злиття двох ремісничих скляних заводів і глибоко занурена в традиції своєї країни, компанія RCR впродовж десятиліть була одним з провідних і найбільших світових виробників кришталевого посуду. Сьогодні RCR Cristalleria Italiana - провідний італійський виробник кришталю. Компанія розташована в місті Колле-ді-Валь-д'Ельса, у самому серці Тоскани. Її досвід у виробництві кришталю — це традиція, що налічує понад 40 років, що робить її іконою італійського дизайну у світі посуду.

Від самого початку в основі корпоративних цінностей лежали технологічні інновації та якість: у 1973 р. було введено в експлуатацію першу в Італії електроплавильну піч та першу автоматизовану лінію, а 1975 р. — завод з виробництва винних келихів, що супроводжувалося використанням найсучасніших матеріалів, таких як LUXION® — найкраще і єдине у світі безсвинцеве кришталеве скло.

Наша місія

Ми завжди прагнемо бути найінноваційнішим і найнадійнішим постачальником високоякісного кришталю та унікальних виробів з італійським дизайном.

Кришталеве скло Luxion® відповідає високим етичним та екологічним стандартам.

Процес плавлення матеріалів повністю електричний, що дає змогу обмежити викид диму в атмосферу. Виробничий майданчик розташований у вуглецево-нейтральній зоні провінції Сієна і не має димових труб.

Вибір продукції бренду Boss Crystal від фабрики RCR Cristalleria Italiana означає орієнтацію на справжню італійську якість та європейські традиції.

Модули для Opencart 2, Опенкарт 3